Nasz zespół

Anna Piasecka – Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Kosmetolog, specjalizuje się w laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów. Terapeuta Skóry marki Dermalogica. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnej ocenie dermo-kosmetycznej skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

Michał Zięba – Manager gabinetu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie gabinetem kosmetycznym. Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz działania marketingowe. Wprowadzania nowoczesnych systemów i programów ułatwiających funkcjonowanie gabinetu.

Marta Wróbel – Kosmetolog z wykształcenia. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Cechuje się dużą komunikatywnością, zaangażowaniem do wykonywanej pracy, starannością oraz dokładnością. Do każdego klienta podchodzi indywidulanie w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy.

Izabela Dominiak– absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Kosmetolog, stylistka brwi i przede wszystkim perfekcyjna manicurzystka. Paznokcie to jej pasja, dlatego jest na bieżąco z nowościami. Dobro i zadowolenie klienta jest dla niej priorytetem od zawsze. Do każdego z osobna podchodzi indywidualnie z wielką empatią i doświadczeniem zawodowym.

Kinga Garnczarek – Magister Kosmetolog. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.  Specjalizuje się zarówno w podstawowej kosmetyce, jak i w zaawansowanych zabiegach kosmetologicznych związanych z pielęgnacją skóry twarzy i ciała