Nasz zespół

Anna Piasecka – Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Kosmetolog, specjalizuje się w laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów. Terapeuta Skóry marki Dermalogica. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnej ocenie dermo-kosmetycznej skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

Michał Zięba – Manager gabinetu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie gabinetem kosmetycznym. Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz działania marketingowe. Wprowadzania nowoczesnych systemów i programów ułatwiających funkcjonowanie gabinetu.

Marta Wróbel – Kosmetolog z wykształcenia. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Cechuje się dużą komunikatywnością, zaangażowaniem do wykonywanej pracy, starannością oraz dokładnością. Do każdego klienta podchodzi indywidulanie w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy.

Izabela Dominiak – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Kosmetolog, specjalizuje się w epilacji laserowej oraz zabiegach terapeutycznych twarzy. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej. Dobro i zadowolenie klienta jest dla niej priorytetem od zawsze. Do każdego podchodzi indywidualnie z wielką empatią i doświadczeniem zawodowym.

Kinga Garnczarek – Magister Kosmetolog. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.  Specjalizuje się zarówno w podstawowej kosmetyce, jak i w zaawansowanych zabiegach kosmetologicznych związanych z pielęgnacją skóry twarzy i ciała.

Anna Ławnikanis – Ukończyła studia licencjackie ze specjalnością Wellnes&Spa w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jest posiadaczką certyfikatów masaż Kobido, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, zastosowanie nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Uwielbia wszystkie zabiegi, które działają poprzez stymulację naturalnych procesów zachodzących w organizmie przez co są bezpieczne i skuteczne.