Nasz zespół

Anna Piasecka – Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Kosmetolog, specjalizuje się w laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów. Terapeuta Skóry marki Dermalogica. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnej ocenie dermo-kosmetycznej skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

Michał Zięba – Manager gabinetu. Jest odpowiedzialny za zarządzanie gabinetem kosmetycznym. Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz działania marketingowe. Wprowadzania nowoczesnych systemów i programów ułatwiających funkcjonowanie gabinetu.

.

 

 

Marta Wróbel – Kosmetolog z wykształcenia. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu.
Cechuje się dużą komunikatywnością, zaangażowaniem do wykonywanej pracy, starannością oraz dokładnością. Do każdego klienta podchodzi indywidulanie w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy.

 

 

Ewa Jaroszuk– absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia,Urody i Edukacji w Poznaniu. Jej pasją jest wydobywanie piękna poprzez makijaż. Cechuje się indywidualnym podejściem do klienta i stara się stworzyć wizerunek w którym poczujesz się komfortowo i pięknie. Stylizacja brwi oraz paznokci jest również jej konikiem. Kwiatek , bałwanek czy kotek na Twoich paznokciach? To żaden problem!