Laser

Zabiegi z użyciem lasera, to obecnie jedne z najczęściej wybieranych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Mimo że laser wielu osobom wciąż kojarzy się głównie z trwałym usuwaniem owłosienia, to jego zastosowanie w kosmetyce jest obecnie znacznie szersze. Właściwości lasera wykorzystuje się między innymi w zabiegach związanych z usuwaniem przebarwień, zmarszczek, zmian naczyniowych czy też w leczeniu trądziku. Dzięki niemu można pozbyć się również niechcianych tatuaży.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług z zakresu laseroterapii. Wykonując zabiegi z użyciem lasera, kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem naszych Klientów, dlatego też zawsze dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb.

Laser IPL

Jest urządzeniem najnowszej generacji emitującym intensywne światło pulsujące oraz falę radiową. Jedyny tak skuteczny laser w którym fala radiowa RF nagrzewa kolagen i tkankę łączną, zmniejsza wydzielanie gruczołów łojowych oraz podgrzewa miejsce do którego jest emitowane światło IPL. W zależności od parametrów IPL działa na cebulki włosów, obkurczająco naczynka, przebarwienia oraz pobudza produkcję kolagenu.

Zastosowanie

– depilacja- usuwanie owłosienia

– przebarwienia-usuwa przebarwienia hormonalne ,potrądzikowe, plamy „wątrobowe”, piegi

– obkurcza zmiany naczyniowe

– fotodmładzanie -redukcja zmarszczek poprzez intensywna odbudowę kolagenu

– trwałe leczenie trądziku

Laserowe usuwanie tatuażu

Laser neodymowy Nd:Yag Q-switch usuwa tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła (nanosekundy), które są selektywnie pochłaniane przez barwnik tatuażu. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Po absorpcji dochodzi do rozerwania barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są wchłaniane (usuwane przez układ immunologiczny skóry). Zabieg jest dzięki temu bardzo precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry. Zabieg poprzedzany jest konsultacją z próbą laserową kwalifikującą do zabiegu. Usuwanie tatuaży w jednym zabiegu jest przeważnie niemożliwe. Liczba koniecznych zabiegów zależy od koloru lub ilości występujących kolorów, wielkości, gęstości „upakowania” barwnika jego głębokości oraz indywidualnej reakcji na laser.